Zuzia była blondynką.Maiki miał włosy po Liamie-kręcone.My nie mogliśmy się zajmować dziećmi,ponieważ nie mieliśmy czasu.Zdecydowaliśmy,że zawieziemy je do moich rodziców a my będziemy co miesiąc i częściej je odwiedzać.Moi rodzice się zgodzili.
4 lata póżniej....
Był wtorek kiedy zawieżliśmy je do Sydney.Były już do nas przyzwyczajone więc nie było szans żeby nie pamiętały nas.Wróciliśmy do domu.Elenaor wspierała mnie w tej sytuacji gdy oddawaliśmy dzieci.
-Nie martw się Karolina.Wszystko będzie dobrze,będziecie je co miesiąc odwiedzać.
-No masz racje Elenaor.Dziękuje.Liam i ja pojechaliśmy na zakupy, by kupić coś dla naszych dzieci.Pojechaliśmy do centrum handlowym i kupiliśmy wiele rożnych zabawek,ciuchów i akcesori.Harry z Natalią świetnie się dogadywali byli dla siebie stworzeni.
-Natalia teraz wiesz jak mieszkać w ich życiu.-powiedziałam
-Tak wiem-uśmiechnęłam się. Nagle wszedł Zayn z jakąś dziewczyną.
-Mogę cię na słówko Zayn?
-Tak
-Co to za dziewczyna?(szepnęłam)
-To jest Aga-moja nowa dziewczyna
-Aga?Twoja nowa dziewczyna?Aaa....
-To ja już do niej pójdę.Byłam zaskoczona.Zayn zawsze mi mówił,że czeka na tą jedyną na tą inną.A ta wydawała się taka prosta i niezaciekawa.
-Liam chodż no tu!-zawołałam
-Co się stało?
-Zayn ma dziewczynę.Ale ona wydaje mi się podejrzana pogadasz z nim?
-Tak pewnie i ucałował mnie.Ja zaproponowałam Natalii,żebyśmy sobie poszły na zakupy.Nie zaprzeczyła więc ruszyłyśmy
-Liam wezmę twoje auto!
-Dobrze kochanie.Noi pojechałyśmy.Po drodze ja i Natalia rozmawiałyśmy o chłopakach z 1D.
-I jak się u nas czujesz?
-Super!Nie mogłam sobie inaczej tego wymarzyć!Hahaha.Po zakupach poszłyśmy do kawiarni,zjadłyśmy lody i wypiłyśmy kawę .
-Wracamy już do domu tak?
-Tak, tak.Gdy wróciłyśmy do domu była już godzina 22:09, więc poszliśmy już wszyscy spać.
3 miesiące póżniej......
Dzieci miały już po 15 lat więc były już samodzielne i zostały u nas.Bardzo sie dogadywały z Kokiem i Amandą.
Około 2 lata póżniej...
Wróciliśmy z Sydney z dziećmi.Byliśmy tam z Liamem i z dziećmi na 3 miesiące.
-Już wróciliśmy do domu-oznajmiłam
Dzieci miały już po 17 lat.I poszły w swoją drogę.Lola ożeniła się z synem Natalii i Harrego-Kokiem.A Maiki ożenił się z córką Elenaor i Louisa-Amandą.
CD NASTĄPI....;D
-Nie martw się Karolina.Wszystko będzie dobrze,będziecie je co miesiąc odwiedzać.
-No masz racje Elenaor.Dziękuje.Liam i ja pojechaliśmy na zakupy, by kupić coś dla naszych dzieci.Pojechaliśmy do centrum handlowym i kupiliśmy wiele rożnych zabawek,ciuchów i akcesori.Harry z Natalią świetnie się dogadywali byli dla siebie stworzeni.
-Natalia teraz wiesz jak mieszkać w ich życiu.-powiedziałam
-Tak wiem-uśmiechnęłam się. Nagle wszedł Zayn z jakąś dziewczyną.
-Mogę cię na słówko Zayn?
-Tak
-Co to za dziewczyna?(szepnęłam)
-To jest Aga-moja nowa dziewczyna
-Aga?Twoja nowa dziewczyna?Aaa....
-To ja już do niej pójdę.Byłam zaskoczona.Zayn zawsze mi mówił,że czeka na tą jedyną na tą inną.A ta wydawała się taka prosta i niezaciekawa.
-Liam chodż no tu!-zawołałam
-Co się stało?
-Zayn ma dziewczynę.Ale ona wydaje mi się podejrzana pogadasz z nim?
-Tak pewnie i ucałował mnie.Ja zaproponowałam Natalii,żebyśmy sobie poszły na zakupy.Nie zaprzeczyła więc ruszyłyśmy
-Liam wezmę twoje auto!
-Dobrze kochanie.Noi pojechałyśmy.Po drodze ja i Natalia rozmawiałyśmy o chłopakach z 1D.
-I jak się u nas czujesz?
-Super!Nie mogłam sobie inaczej tego wymarzyć!Hahaha.Po zakupach poszłyśmy do kawiarni,zjadłyśmy lody i wypiłyśmy kawę .
-Wracamy już do domu tak?
-Tak, tak.Gdy wróciłyśmy do domu była już godzina 22:09, więc poszliśmy już wszyscy spać.
3 miesiące póżniej......
Dzieci miały już po 15 lat więc były już samodzielne i zostały u nas.Bardzo sie dogadywały z Kokiem i Amandą.
Około 2 lata póżniej...
Wróciliśmy z Sydney z dziećmi.Byliśmy tam z Liamem i z dziećmi na 3 miesiące.
-Już wróciliśmy do domu-oznajmiłam
Dzieci miały już po 17 lat.I poszły w swoją drogę.Lola ożeniła się z synem Natalii i Harrego-Kokiem.A Maiki ożenił się z córką Elenaor i Louisa-Amandą.
CD NASTĄPI....;D
hahah , jakiego mam syna , haha :*
OdpowiedzUsuńNo hahah Kok:D
Usuń