IMAGIN O NIALLU
Jestem chora potrzebuję nowego serca.Leżę na łóżku w szpitalu.Lekarze mnie badają.Jest poniedziałek Niall miał przyjść jest moim chłopakiem.Nie przyszedł.Jest wtorek.Niall obiecał mi,że przyjdzie,ale go nie ma.Jest środa.Jutro mam mieć operacje.Niall powiedział,że przyjdzie dzień przed moja operacją się ze mną pożegnać.Nie przyszedł.Jest czwartek.Leże i czekam aż pielęgniarki mnie zabiorą na operację.On dalej nie przyszedł.Jestem już po operacji.Lekarz powiedział,że operacja się udała.Jest wszystko w pożądku.W następnym tygodniu mam wyjść.Jest poniedziałek.Dzisiaj wychodzę ze szpitala.Mój chłopak nie odbiera.Postanowiłam , że pójdę do niego do domu.Pukam nikt nie otwiera.Weszłam do domu,bo drzwi były otwarte.Nikogo niema w domu.Zobaczyłam, że na stole leży karteczka.Czytam:"Kochanie wybacz mi,że nie byłem przy tobie a wiem,że tego bardzo potrzebowałaś.Proszę wybacz mi.Nie mogłem do ciebie przyjść,ale przynajmniej oddałem ci moje serce.
Niall
Ten imagin gdzieś czytałam trochę go przerobiłam piękne aż sama się popłakałam.
piękne , znam to :)
OdpowiedzUsuń